Poslední příspěvky

  • Hezký trvanlivý dřevěný dárek hračky... 2012-05-02 16:20:44 Hezký trvanlivý dřevěný dárek = hračky Bino & Mertens Bino Mertens je partnerem českých pohádek a večerníčků, můžete se těšit na hračky...
  • Školní batohy Topgal patří mezi... 2012-05-02 16:17:52 Využijte akci na nákup školních a studentských batohů v setu. Jedním nákupem získáte soupravu batohu s pouzdrem ve stejném barevném provedení za...
  • Co je to nadměrek a jak by měl být... 2012-05-02 16:13:36 Nadměrkem nazýváme volný prostor uvnitř obuvi před prsty nutný k volnému pohybu chodidla a na jeho růst (dětské nohy rostou od 3 do 6 let...
  • Sleva pro naše věrné zákazníky 2012-05-02 16:11:25 Víte že : nákupem v našem kamenném obchodě získáváte bonus na celý další nákup, který můžete uplatnit při dalším svém nákupu v prodejně?...
  • Obujte se pěkně letně 2012-04-27 16:21:54 Ikdyž to mnohým příjde předčasné přemýšlet nad letními sandálky, stále ostřejší sluníčko a datum v kalendáři nás přesvědčuje o tom, že léto...
Zobrazit všechny

Newsletter

S našim věrnostním programem nakupujete ještě výhodněji.

 

Naši stálí zákazníci nákupem v našem eshopu získávají body, které se uplatní při dalším nákupu. Věříme, že náš věrnostní program bude pro vás motivací k dalšímu nákupu z našeho širokého sortimentu. Registrací v našem eshopu získáte i další výhody, který váš nákup udělá ještě výhodnější a zajímavější.


Po registraci v našem eshopu získáváte za každý nezlevněný zakoupený produkt věrnostní body, navíc získáváte body podle ceny vašeho nákupu, které se při dalším vašem nákupu aktivují.
Počet bodů se v případě změny v objednávce nebo vrácení zboží vynuluje. Vyhrazujeme si právo odepsat body z vašeho účtu při vrácení zboží nebo zrušení objednávky. Body lze v současnosti uplatňovat pouze za nákup v eshopu.


Osobní odběr na prodejně je v cenách uvedených v prodejně, kde platí zároveň jiné akce. Nejedná se o prodej přes eshop. Nelze kombinovat akce/slevy prodejny a eshopu.
Nákup bez registrace je také možný ovšem bez výhody připsání slevových bodů. Pokud se přihlásíte i k odběru Novinek, budou Vám přicházet aktuální novinky z našeho eshopu a příležitostně vám nabídneme slevový kupon, který uplatníte při nákupu. Všechny slevy lze uplatnit pouze pro objednané zboží v řádné objednávce. Další úpravy objednávky již nebudou přepočítávány a případná sleva se bude vztahovat pouze na zboží dříve řádně objednané v objednávce a zboží doručené. V případě výměny zboží nelze nárokovat slevy, věrnostní body ani uplatnění jiných bonusů na další zboží. Vrácením zboží vám bude zaslána částka za zboží ponížená o všechny uplatněné slevy a vynaložené náklady na poštovné.

 

5% sleva za registraci

 

Líbí se vám náš obchod? Jste spokojeni s našimi službami a zbožím? Chcete se o svůj názor na nás podělit i s ostatními a dovědět se jaké zkušenosti mají ostatní zákazníci? Zaregistrujte se do našeho eshopu a získejte tak 5% slevu na celý nabízený sortiment v našem eshopu. 

 

Sleva se ukáže po přihlášení v našem eshopu. Pokud se sleva nezobrazí během jednoho dne, kontaktujte nás prosím e-mailem. Tato sleva je časově omezena.
Sleva se projeví do jednoho dne (Jména musí být totožná. Pokud tomu tak není, je nutno nás o tom uvědomit) a objeví se po registraci pod vašim loginem.

Tato akce platí do odvolání

Všem děkujeme a těšíme se na vaše nákupy v našem eshopu popř. prodejně v Ostravě, kde vás rádi přivítáme.